Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Z.P.U.H. INSTALATOR II Eugeniusz Jakubczyk

Poszukuję Instalatora z branży instalacji CO, gaz , wod - kan ,klimatyzacji , rekuperacji itp. pracownika z tej branży który zna zasady instalacji wod-kan i CO , oraz pomocnika instalatora który chce pracować w tej branży,pracownika fizycznego np.budowlańca

Oferta pracy także dla ucznia z branży(monter inst.sanitarnych)

Oferty pracy Z.P.U.H. INSTALATOR II Eugeniusz Jakubczyk

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Instalatora z branży instalacji CO, gaz , wod - kan
Zawód: instalator   |  Rodzaj: umowa o pracę
Czyżowice
Szczegóły

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

Zakres obowiązków
  • PRACA
  • INSTALACJE CO I WOD-KAN
  • REKUPERACJE
  • POMPY CIEPŁA
  • PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE
  • GAZOWE
  • SOLARY,FOTOWOLTAIKA
  • itp.
Wymagania

PRACA FIZYCZNA

MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT.B

Z.P.U.H. INSTALATOR II Eugeniusz Jakubczyk
44-352 Czyżowice
Rogowska 11

Pracodawcy z miasta Czyżowice