Czy to Twoja firma?

CZERNIAK KAZIMIERZ KAREN-PIANKI praca

Czyżowice
Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych
CZERNIAK KAZIMIERZ KAREN-PIANKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy CZERNIAK KAZIMIERZ KAREN-PIANKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CZERNIAK KAZIMIERZ KAREN-PIANKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca CZERNIAK KAZIMIERZ KAREN-PIANKI - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    CZERNIAK KAZIMIERZ KAREN-PIANKI
    • Czyżowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy obsłudze maszyn do pakowania, cięcia i klejenia pianki.

      Praca na dwie zmiany w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Czyżowicach