Czy to Twoja firma?

D. FROST Bogdan Dral praca

Czudec

Jesteśmy D. FROST Bogdan Dral, mistrzowie w dziedzinie klimatyzacji i chłodnictwa. Nasza pasja i specjalizacja to zapewnienie komfortu termicznego, gdziekolwiek jesteś – w domu, w pracy czy w podróży. Z dumą oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują montaż, serwisowanie oraz naprawę systemów klimatyzacyjnych i urządzeń chłodniczych. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury i świeżości powietrza, dlatego też nasza oferta jest tak szeroka. Zajmujemy się nie tylko instalacją klimatyzacji w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych, ale również w samochodach, dbając o Twój komfort podczas jazdy. Nasze usługi obejmują także przeglądy instalacji, odgrzybianie i oczyszczanie klimatyzacji, co jest kluczowe dla zdrowia i dobrej jakości powietrza. W przypadku awarii, nasz zespół wykwalifikowanych pracowników jest gotowy do spawania rurek aluminiowych, stalowych i miedzianych oraz do napraw AGD, takich jak pralki, lodówki czy regały chłodnicze.

W D. FROST Bogdan Dral stawiamy na innowacyjność i jakość. Nowoczesny sprzęt, którym się posługujemy, pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zawsze służymy pomocą i fachowym doradztwem, bo zależy nam, abyś czuł się pewnie i komfortowo z naszymi systemami. Gwarantujemy terminowość i rzetelność – wartości, które są dla nas równie ważne jak dla Ciebie.

Nasza firma to nie tylko usługi, to również ludzie – zespół, który każdego dnia wkłada całe swoje serce i umiejętności w to, co robi. Dzięki temu możemy być pewni, że każde zlecenie zostanie wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły.

Zapraszamy do współpracy z D. FROST Bogdan Dral – razem zadbajmy o idealny klimat w Twoim życiu.

D. FROST Bogdan Dral najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy D. FROST Bogdan Dral

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca D. FROST Bogdan Dral

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa D. FROST Bogdan Dral

Siedziba główna w Czudcu

D. FROST Bogdan Dral poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca D. FROST Bogdan Dral - oferty archiwalne

  • Elektromechanik/chłodnik/automatyk

    D. FROST Bogdan Dral
    • Czudec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz montaż.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektromechanik/automatyk

    • Czudec
    • 6 000 zł / mies.

      Praca na stanowisku elektromechanika/automatyka (chłodnictwo, klimatyzacja).

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: uprawnienia SEP do 1 kV, Prawo jazdy b

      Oferujemy

Pracodawcy w Czudcu