Czy to Twoja firma?

Powiatowa Bursa Szkolna w Człuchowie praca

Człuchów
Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
Powiatowa Bursa Szkolna w Człuchowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy Powiatowa Bursa Szkolna w Człuchowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowa Bursa Szkolna w Człuchowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Powiatowa Bursa Szkolna w Człuchowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Powiatowa Bursa Szkolna w Człuchowie - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna/kucharz

    Powiatowa Bursa Szkolna w Człuchowie
    • Człuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obróbka wstępna warzyw i owoców, mycie i wyparzanie naczyń i pojemników GN

      Wymagania

      • Inne wymagania: Praca w godzinach od 06:00 do 14:00 lub od 07:00 do 15:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Robotnik gospodarczy

    • Człuchów

      wg zakresu obowiązków

      Wymagania

      • Inne wymagania: Praca w godz. 7.00-15.00, 13.00-21.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Człuchowie