Czy to Twoja firma?

Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie praca

Człuchów

Jesteśmy Powiatowym Zakładem Transportu Publicznego w Człuchowie, twoim zaufanym partnerem w podróży po mieście i okolicach. Nasza historia rozpoczęła się w październiku 2015 roku, kiedy to na podstawie uchwały postanowiono stworzyć instytucję, która będzie sercem komunikacji publicznej w naszym pięknym powiecie.

Znajdziesz nas przy ulicy Kasztanowej 2, gdzie każdego dnia pracujemy nad tym, aby transport publiczny był synonimem wygody, punktualności i bezpieczeństwa. Jesteśmy dumni, że możemy koordynować przewozy pasażerskie, dbając o to, aby mieszkańcy i goście Człuchowa mogli łatwo dotrzeć do celu swojej podróży.

Choć nie możemy podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej działalności, chcemy, abyś wiedział, że nasze zaangażowanie w zarządzanie transportem publicznym jest niezachwiane. Dążymy do tego, aby każdy przewóz był nie tylko podróżą, ale także doświadczeniem, które podnosi jakość życia w naszej społeczności.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług transportowych – razem możemy tworzyć historię mobilności w Człuchowie, która jest bezpieczna, efektywna i przyjazna dla każdego użytkownika. Dziękujemy, że jesteś z nami na tej drodze.

Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie

Siedziba główna

Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Debrzno
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Powiatowy Zakład Transportu Publicznego w Człuchowie - oferty archiwalne

  • Robotnik drogowy

    • Człuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie dróg publicznych

      Wymagania

      • Inne wymagania: Oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Człuchowie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Człuchowie