Czy to Twoja firma?

PHUP DUET J.KUCHARSKA I H.KASZUBA SPÓŁKA JAWNA praca

Człuchów
Sprzedaż hurtowa
PHUP DUET J.KUCHARSKA I H.KASZUBA SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna prawo i administracja państwowa hr / kadry

Oferty pracy PHUP DUET J.KUCHARSKA I H.KASZUBA SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHUP DUET J.KUCHARSKA I H.KASZUBA SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PHUP DUET J.KUCHARSKA I H.KASZUBA SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PHUP DUET J.KUCHARSKA I H.KASZUBA SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony

    PHUP DUET J.KUCHARSKA I H.KASZUBA SPÓŁKA JAWNA
    • Człuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      monitorowanie poziomu bezpieczeństwa powierzonej lokalizacji

      codzienne dbanie o bezpieczeństwo obiektu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Komputer - obsługa komputera
      • Inne wymagania: Godziny pracy od 8:00 do 17:00 mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat c.

    • Człuchów

      kierowca samochodu - załadunek rozładunek towarów, transport materiałów budowlanych, prace magazynowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa żurawi samojezdnych oraz przenośnych i przewoźnych, prawo jazdy B C, karta kierowcy,
      • Inne wymagania: uprawnienia na obsługę HDS praca w godzinach od 8.00 do 17.00 mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • Sprzątaczka

    • Człuchów
    • 2 800 zł / mies.

      SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ W RESTAURACJI, HOTELU. DBANIE O CZYSTOŚĆ W POMIESZCZENIACH.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Kurs - sprzątanie i prace porządkowe
      • Inne wymagania: [Inne] : DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE WYMAGANE MILE WIDZIANE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Człuchowie