Czy to Twoja firma?

DE-CRE Andrzej Depcik praca

Człopa
DE-CRE Andrzej Depcik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy DE-CRE Andrzej Depcik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DE-CRE Andrzej Depcik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DE-CRE Andrzej Depcik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DE-CRE Andrzej Depcik - oferty archiwalne

  • Meliorant

    DE-CRE Andrzej Depcik
    • Człopa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -wykonywanie robót przygotowawczych polegających na ścinaniu drzew i krzewów,
      -kopanie rowów,
      -układanie faszyny,
      -wyznaczanie krawędzi skarp wykopów i nasypów wraz z ustawieniem niezbędnych szablonów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną