Czy to Twoja firma?

Elżbieta Domagała Kolorowa Ciuchcia Elementarne Centrum Dla Dzieci praca

Częstochowa
Elżbieta Domagała Kolorowa Ciuchcia Elementarne Centrum Dla Dzieci najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Elżbieta Domagała Kolorowa Ciuchcia Elementarne Centrum Dla Dzieci

Praca alert - powiadomienia

Praca Elżbieta Domagała Kolorowa Ciuchcia Elementarne Centrum Dla Dzieci

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Elżbieta Domagała Kolorowa Ciuchcia Elementarne Centrum Dla Dzieci poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Elżbieta Domagała Kolorowa Ciuchcia Elementarne Centrum Dla Dzieci - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    Elżbieta Domagała Kolorowa Ciuchcia Elementarne Centrum Dla Dzieci
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w prowadzeniu zajęć wychowawczych w grupie 3 i 4-latków

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wymagane wykształcenie min. średnie i predyspozycje do pracy z dziećmi, mile widziane osoby w trakcie studiów, wymagane orzeczenie dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jego wyrobienia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: po okresie próbnym wynagrodzenie może wzrastać w zależności od zaangażowania praca w godz. 8.00-16.0
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Częstochowie