Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA G-TURBO PIOTR SZCZEPAŃSKI praca

Częstochowa
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA G-TURBO PIOTR SZCZEPAŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Częstochowa
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA G-TURBO PIOTR SZCZEPAŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA G-TURBO PIOTR SZCZEPAŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA G-TURBO PIOTR SZCZEPAŃSKI - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA G-TURBO PIOTR SZCZEPAŃSKI
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa samochodów osobowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Mechanik samochodowy
      • Inne wymagania: Wymagana umiejętność naprawy pojazdów samochodowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej w zależności od umiejętności, doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Częstochowie