Czy to Twoja firma?

Firma Wielobranżowa VERSO, Szkoła Rysunku Architektonicznego Jakub Cieślik praca

Częstochowa
Firma Wielobranżowa VERSO, Szkoła Rysunku Architektonicznego Jakub Cieślik najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Częstochowa
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Firma Wielobranżowa VERSO, Szkoła Rysunku Architektonicznego Jakub Cieślik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Wielobranżowa VERSO, Szkoła Rysunku Architektonicznego Jakub Cieślik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Wielobranżowa VERSO, Szkoła Rysunku Architektonicznego Jakub Cieślik - oferty archiwalne

  • Nauczyciel rysunku i malarstwa artystycznego

    Firma Wielobranżowa VERSO, Szkoła Rysunku Architektonicznego Jakub Cieślik
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczanie rysunku i malarstwa artystycznego młodzieży szkół ponadgimnazjalnych pod kątem przygotowania do egzaminów na kierunki artystyczne np. na ASP.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), artystyczne, kierunek: inżynier budownictwa
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe absolwenci ASP lub AJD po kierunkach artystycznych, osoby kreatywne, łatwo nawiązujące kontakt z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych, charyzmatyczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 do 45 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od pn do pt w godz. 15.00-20.00, sb 9.00-15.00.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Częstochowie