Czy to Twoja firma?

Miarpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Częstochowa
Miarpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Częstochowa
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Miarpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miarpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter konstrukcji aluminiowych

    CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • INSTALATOR-MONTER POMP CIEPLA, C.O., C.W.U.

    EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI
    Polecana
    Dodana
  • Spawacz-monter

    RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.
    • Tychy
    Polecana
    Dodana

Praca Miarpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Monter instalacji c.o.

    Miarpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Częstochowa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż instalacji c.o., montaż węzłów cieplnych, serwis instalacji, kotłowoni, węzłów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: min. 6 m-cy doświadczenia na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca na terenie Częstochowy oraz woj. śląskiego (codzienny powrót do domu)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter instalacji centralnego ogrzewania

      Montaż instalacji c.o. oraz węzłów cieplnych, serwis i konserwacja węzłów cieplnych i kotłowni, usuwanie awarii instalacji c.o.

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:00 [Praca na okres próbny] : jeden miesiąc, następnie umowa na czas

Pracodawcy w Częstochowie