Czy to Twoja firma?

KOLORYT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Częstochowa
KOLORYT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KOLORYT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOLORYT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KOLORYT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik porządkowy

    KOLORYT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie na terenie galerii oraz prace porządkowe na terenie zewnętrznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, sumieność, dyspozycyjność, siła fizyczna pozwalająca na wykonywanie czynności na stanowisku pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ok. 160 godz w m-cu praca w godz. pn - sb. 6.00-14.00-22.00

Pracodawcy w Częstochowie