Czy to Twoja firma?

Galmax S.C. praca

Częstochowa
Galmax S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Technik Częstochowa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Galmax S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Galmax S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Galmax S.C. - oferty archiwalne

  • Galwanizer - obsługa linii galwaniczej

    Galmax S.C.
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa linii galwaniczej.
      Możliwość pracy w wymiarze 1/2 etatu lub elastyczny grafik.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Inne wymagania: możliwość przyuczenia, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: możliwość pracy na pół etatu lub elastyczny grafik - do uzgodnienia z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Częstochowie