Czy to Twoja firma?

MAXCON KONSTRUKCJE STALOWE SP. Z O.O. praca

Częstochowa
MAXCON KONSTRUKCJE STALOWE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy MAXCON KONSTRUKCJE STALOWE SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAXCON KONSTRUKCJE STALOWE SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MAXCON KONSTRUKCJE STALOWE SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAXCON KONSTRUKCJE STALOWE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Technolog produkcji

    MAXCON KONSTRUKCJE STALOWE SP. Z O.O.
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      odpowiedzialność za ogół procesów technologicznych związanych z produkcją, koordynowanie całego procesu produkcji, kontrolowanie stanu technicznego urządzeń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego
      • Inne wymagania: wymagane wykształcenie od zawodowego, znajomość rysunku technicznego, mile widziana znajomość języka angielskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa o pracę na okres próbny, potem umowa na czas nieokreślony praca na dwie zmiany 6-14, 14-22
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz

      spawanie konstrukcji stalowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG, Uprawnienia do spawania metodą MAG
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, zawodowe; mile widziana znajomość języka angielskiego; wymagane uprawnienia spawalnicze metodą MIG, MAG - 135, 156.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony praca na dwie zmiany 6-14, 14-22

Pracodawcy w Częstochowie