PPUH Promet Rajmund Kot

obróbka metalu
PPUH Promet Rajmund Kot najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy PPUH Promet Rajmund Kot

Praca alert - powiadomienia

Praca PPUH Promet Rajmund Kot

  • Tokarz/frezer manulany

    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Operator obrabiarek cnc

    Dodana

Wybrane oferty innych pracodawców

Mapa PPUH Promet Rajmund Kot

Siedziba główna

PPUH Promet Rajmund Kot poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - PPUH Promet Rajmund Kot

Pełna nazwa
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Promet" Rajmund Kot
Adres rejestrowy
ul. Kłomnicka 4 42-202 Częstochowa
NIP
5731059217
REGON
150545039
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.04.1990
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 25.73.Z Produkcja narzędzi
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PPUH Promet Rajmund Kot - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      Obsługa operatorska tokarki CNC .
      (najpierw koniecznie kontakt telefoniczny - 603 941-973)
      Mile widziani obywatele Ukrainy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: konieczne doświadczenie przy obsłudze tokarek CNC

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: najpierw koniecznie kontakt telefoniczny - 603 941-973 Oferta przyjazna obywatelom Ukrainy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik warsztatowy/ pracownik ślusarni

      Obsluga piły do cięcia stali, prace pomocnicze.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagane podstawowe umiejętności z zakresu ślusarstwa, brak nałogów, odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Częstochowie