Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - BOMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Bomet powstała jako następca spółki Bomex, która rozpoczęła działalność w 1990 roku. Celem działalności firmy, od samego początku było dostarczanie wykwalifikowanej kadry pracowniczej do wymagających projektów inżynieryjnych w Niemczech.

Filary na których powstało dzisiejsze przedsiębiorstwo oparte zostały na uczciwości względem naszych klientów, rzetelności w wywiązywaniu się z powierzonych nam zadań, oraz bezwzględnej terminowości przy realizacji projektów.

Skupiliśmy się na dostarczaniu pracowników dla przedsiębiorstw działających w  sektorach energii odnawialnej, ochrony środowiska, oraz rolnictwa i pracach związanych z reperacją i czyszczeniem szalunków. Wiedza i doświadczenie naszej kadry pracowniczej pozwoliły na udział w realizacji projektów halowych i montażowych, które charakteryzują się dużym stopniem złożoności. Nasi spawacze i ślusarze są zatrudniani do wykonania konstrukcji wymagających zarówno wiedzy, jak i doświadczenia,  takich jak: podstawy konstrukcji morskich wież wiatrowych, zbiorniki ciśnieniowe, czy też kanały spalin o zmiennym przekroju geometrycznym.

Przez lata udało nam się zbudować na rynku niemieckim pozycje wiarygodnego partnera i zdobyć pozycję silnej i stale rozwijającej się firmy w coraz bardziej konkurencyjnym otoczeniu. Stworzony dzięki wieloletniemu doświadczeniu rygorystyczny proces rekrutacji pozwala na wybranie i zatrudnienie najlepszych pracowników z szerokim wachlarzem umiejętności technicznych i specjalizacją w swoich dziedzinach.

Obecnie firma „Bomet” wraz ze swoimi partnerami jest obecna na 4 rynkach europejskich: niemieckim, polskim, szwedzkim i islandzkim. Współpracujemy z kilkudziesięcioma europejskimi przedsiębiorstwami działającymi w branży metalowej, dla których tylko w roku 2017 zatrudnialiśmy ponad 350 spawaczy i ślusarzy. 

Oferty pracy Bomet Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. gen. Mieczysława Dąbkowskiego 9
42-200 Częstochowa
województwo śląskie
powiat Częstochowa
gmina Częstochowa

Dodatkowe informacje

NIP: 5732852573
REGON: 243706298
KRS: 0000538616

Dyrektor generalny

Piotr Stolarski
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 13-01-2015
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Częstochowa