Czy to Twoja firma?

KREATOR MARCIN JANECZEK praca

Częstochowa

Witaj, jestem Marcin Janeczek, założyciel i siła napędowa firmy, która nosi moje imię – KREATOR MARCIN JANECZEK. Nasza podróż rozpoczęła się 2 sierpnia 2019 roku, kiedy to postanowiłem wkroczyć na dynamiczny rynek finansów i ubezpieczeń. Specjalizujemy się w działalności agentów i brokerów ubezpieczeniowych, pełniąc rolę zaufanego pośrednika między klientami a instytucjami finansowymi.

Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które przynoszą realną wartość i bezpieczeństwo finansowe naszym klientom. Choć nie mogę teraz podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jestem dumny z tego, że nasza działalność jest aktywna i prężnie się rozwija.

W KREATORZE stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, rozumiejąc, że każda sytuacja finansowa jest unikatowa. Nasza oferta, choć nie mogę jej teraz szczegółowo przedstawić, jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wierzymy, że zaufanie i profesjonalizm to fundamenty, na których buduje się długotrwałe relacje.

Jako firma działająca w sektorze finansowym, jesteśmy świadomi znaczenia stabilności i odpowiedzialności. Status naszej indywidualnej działalności gospodarczej jako "AKTYWNY" jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w utrzymanie solidnych podstaw biznesowych.

Chociaż nie mogę teraz podzielić się naszą misją czy wartościami, które nas kierują, zapewniam, że każdy dzień naszej pracy jest krokiem do stworzenia firmy, która jest synonimem zaufania i ekspertyzy w branży.

Dziękuję za zainteresowanie KREATOREM MARCIN JANECZEK. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w podejmowaniu świadomych decyzji finansowych i ubezpieczeniowych, które przyczynią się do Twojego spokoju i bezpieczeństwa.

KREATOR MARCIN JANECZEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy KREATOR MARCIN JANECZEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KREATOR MARCIN JANECZEK

Mapa KREATOR MARCIN JANECZEK

Siedziba główna

Praca KREATOR MARCIN JANECZEK - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Finansowo - Ubezpieczeniowy

    KREATOR MARCIN JANECZEK
    • Częstochowa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • 3 100-9 800 zł / mies.
    • Szukamy osób:

      • zaangażowanych, ambitnych i zdecydowanych.
      • oswojonych z komputerem i pakietem Office
      • komunikatywnych, operatywnych
      • potrafiących dobrze organizować pracę i myśleć analitycznie

      Doświadczenie nie wymagane, ale mile widziane.

      Zakres obowiązków

      Twoje zadania

      • Telefoniczne pozyskiwanie klientów
      • Wyliczanie ofert ubezpieczenia i przygotowywanie polis
      • Realizacja planów sprzedażowych
      • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klienta

      Wymagania

      Nasze oczekiwania

      • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
      • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym
      • Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe
      • Nastawienie na osiąganie wyników

      Oferujemy

      • Bardzo wysokie wynagrodzenie w oparciu o podstawę plus prowizję
      • Udział w konkursach sprzedażowych
      • Wsparcie merytoryczne oraz cykl szkoleń
      • Pakiet Medicover + Multisport
      • Ubezpieczenie Grupowe
      • Pracę w miłym i przyjaznym otoczeniu

Pracodawcy w Częstochowie