Precia Polska Sp z o.o.

Czy to Twoja firma?

Precia Polska Sp z o.o. praca

Częstochowa

Jako Precia Polska, jesteśmy dumni z naszej pozycji lidera w branży maszyn, urządzeń i części zamiennych. Nasza historia sięga roku 1867, kiedy to niewielki zakład w Holandii rozpoczął produkcję wag, które z czasem stały się symbolem precyzji i niezawodności. Dzisiaj, z siedzibą w pięknym Krakowie, nasze rozwiązania pomiarowe znajdują zastosowanie na całym świecie, w ponad 60 krajach.

W Precia Polska tworzymy produkty, które są esencją naszej pasji i doświadczenia. Nasze wagi laboratoryjne, pomostowe, samochodowe, kolejowe czy taśmociągowe to tylko część oferty, która odpowiada na potrzeby różnorodnych branż. Z dumą podkreślamy, że każdy element – od mierników, przez przetworniki, aż po pomosty – jest wynikiem naszej wiedzy i zaangażowania.

Jakość jest dla nas nie tylko słowem – to fundament, na którym budujemy naszą markę. Nasze produkty spełniają rygorystyczne normy europejskie, co potwierdzają certyfikaty zgodności elektromagnetycznej i wykonanie EX. To gwarancja, że wybierając nasze rozwiązania, inwestujesz w bezpieczeństwo i niezawodność.

Rozumiemy, że świat nie stoi w miejscu, dlatego nieustannie inwestujemy w innowacje. Nasze wagi wyposażone są w czujniki tensometryczne, które są sercem precyzyjnych pomiarów. To właśnie innowacyjność połączona z tradycją sprawia, że nasze produkty są wybierane przez klientów poszukujących najlepszych rozwiązań.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z wykorzystania własnych podzespołów konstrukcyjnych i kompleksowej produkcji. To pozwala nam nie tylko kontrolować jakość na każdym etapie tworzenia wag, ale także dostosowywać się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasza wiedza przekształciła się w sztukę, a liczne referencje są potwierdzeniem zaufania, jakim nas obdarzają partnerzy biznesowi.

Dbamy również o to, aby nasze relacje z klientami były trwałe i oparte na wzajemnym zaufaniu. Dlatego oferujemy serwisowanie wag, modernizację układów wagowych oraz wsparcie techniczne dostępne 24 godziny na dobę. To nasze zobowiązanie do zapewnienia pełnego wsparcia po zakupie naszych produktów.

W Precia Polska wiemy, że zaufanie buduje się latami, a utrzymuje przez jakość i niezawodność. Zapraszamy do poznania naszych rozwiązań – razem możemy osiągnąć więcej.

Precia Polska Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia

Oferty pracy Precia Polska Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Precia Polska Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz-monter

    RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.
    • Tychy
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • INSTALATOR-MONTER POMP CIEPLA, C.O., C.W.U.

    EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI
    • Dąbrowa Górnicza
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Monter konstrukcji aluminiowych

    CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana

Mapa Precia Polska Sp z o.o.

Siedziba główna

Precia Polska Sp z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Precia Polska Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Mobilny Serwisant Urządzeń

    • Częstochowa
    • pełny etat
    • 4 000-4 200 zł / mies.
    • Precia Polska jest częśćią francuskiego przedsiębiorstwa Precia Molen.

      Posiadamy 70 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń wagowych dla przemysłu.

      Do działu Serwisu firmy Precia Polska, poszukujemy obecnie pracownika z regionu Częstochowy.

      Serwisanci pracują w dwuosobowych zespołach mobilnych wykonując prace serwisowe i montażowe u naszych Klientów.

      Więcej informacji na temat firmy znajduje się na naszych stronach:

      Wagi platformowe, przemysłowe, samochodowe, sortowniki, mierniki, czujniki | Precia Molen (pl)

      PRECIA MOLEN - All about worldwide weighing - YouTube

      Zakres obowiązków

      • Obsługa serwisowa urządzeń ważących w ramach oferty sprzedażowej i posprzedażowej stacjonarnie i mobilnie, w tym: Instalacja, Przeglądy, Naprawy
      • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
      • Doradztwo dla klientów
      • Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności
      • Wyjazdy mogą dotyczyć całej Polski, ale staramy się, żeby odbywały się w promieniu max. 200 km.

      Wymagania

      • Bardzo ważna jest dla nas gotowość do częstych podróży służbowych w ramach serwisu mobilnego;
      • Wykształcenie średnie - techniczne ze znajomością podstawy elektroniki i elektryki lub zawodowe elektryczne lub elektromechaniczne ze znajomością podstawy elektroniki i elektryki;
      • Prawo jazdy kategorii B;
      • Zdolności manualne;
      • Komunikatywność i wysoka kultura osobista - bezpośredni kontakt z Klientem;
      • Samodzielność, umiejętność samoorganizowania czasu pracy;
      • Umiejętność pracy zespołowej;

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

      • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop;

      • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

      • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;

      • Pakiet szkoleń wprowadzających do pracy i rozwojowych;

      • Dodatek za pracę w weekend

Pracodawcy w Częstochowie