Czy to Twoja firma?

WIOLETTA WOZDEREWICZ KOLOROWE KREDKI praca

Częstochowa

Witajcie w naszym kolorowym świecie, gdzie każdy dzień to nowa przygoda! Niepubliczne przedszkole "Kolorowe Kredki", prowadzone z pasją przez Wiolettę Wozderewicz, to miejsce, w którym Wasze dzieci znajdą drugi dom. Znajdujemy się w sercu Częstochowy, przy ulicy Mazowieckiej 34, gdzie każdego dnia otaczamy grupę około 10 dzieci troską, uwagą i edukacją dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb.

Nasze przedszkole to nie tylko opieka, to przede wszystkim miejsce pełne radości, gdzie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat mogą bezpiecznie odkrywać świat, rozwijać swoje talenty i zdobywać nowe umiejętności. Prowadzimy zajęcia edukacyjne, które inspirują małe umysły do kreatywnego myślenia i aktywnego uczestnictwa w życiu grupy.

Choć nie dysponujemy informacjami o naszej historii czy misji, nasza codzienna praca z dziećmi jest najlepszym świadectwem tego, co jest dla nas najważniejsze. Właścicielka, Wioletta Wozderewicz, dba o to, aby przedszkole "Kolorowe Kredki" było miejscem, gdzie każde dziecko czuje się ważne, rozumiane i akceptowane.

Nie mamy danych na temat naszej pozycji rynkowej, ale jesteśmy przekonani, że nasza indywidualna opieka i zaangażowanie w rozwój dzieci są tym, co wyróżnia nas na tle innych placówek. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z radością patrzymy na każdy kolejny krok naszych podopiecznych.

Zapraszamy do "Kolorowych Kredek" – miejsca, gdzie edukacja i opieka splatają się z ciepłem i bezpieczeństwem, tworząc idealne warunki dla rozwoju Waszych dzieci. Dołączcie do naszej kolorowej społeczności!

WIOLETTA WOZDEREWICZ KOLOROWE KREDKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy WIOLETTA WOZDEREWICZ KOLOROWE KREDKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIOLETTA WOZDEREWICZ KOLOROWE KREDKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

WIOLETTA WOZDEREWICZ KOLOROWE KREDKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WIOLETTA WOZDEREWICZ KOLOROWE KREDKI - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    WIOLETTA WOZDEREWICZ KOLOROWE KREDKI
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad dziećmi w wieku 2,5 do 6 lat - aktualnie grupa ok. 10 dzieci

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: wymagane wyższe pedagogiczne może być tylko na poziomie licencjatu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: możliwość dostosowania wymiaru etatu do możliwości pracy kandydata praca w godzinach 7-17 (godziny p
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Woźna oddziałowa/pomoc nauczyciela

      -sprzątanie sal, holu, szatni, itp.
      -pomoc przy obsłudze dzieci

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno- epidemiologicznych- mile widziane lub gotowość do wyrobienia orzeczenia

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: system wynagrodzenia miesięczny, praca od poniedziałku do piątku pomiędzy 11.00-15.00, jest możliwo

Pracodawcy w Częstochowie