Czy to Twoja firma?

ZOWER sp. z o.o. praca

Czerwionka-Leszczyny

ZOWER SP. Z O.O. to firma z długą i bogatą historią, która zaczęła się pisać w 2002 roku, kiedy to podjęliśmy się misji odzyskiwania węgla z zdegradowanych terenów po KWK "Dębieńsko". Nasza determinacja w przekształcaniu przestrzeni postindustrialnych w wartościowe zasoby szybko zaowocowała pierwszym odzyskanym węglem już w lipcu 2003 roku.

Z czasem nasza działalność ewoluowała, a my z dumą rozszerzyliśmy nasze usługi o produkcję wysokiej jakości kruszyw dla budownictwa drogowego, które zyskały uznanie w branży. W 2007 roku wprowadziliśmy do oferty frakcjonowanie kruszywa, co pozwoliło nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Jednak to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. W 2008 roku zaczęliśmy sprzedawać magnetyt skandynawski, produkt, który dzięki swoim wyjątkowym właściwościom znajduje szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Nasze produkty, takie jak żwir, materiały budowlane, kruszywo żwirowe oraz magnetyt skandynawski, są synonimem niezawodności i najwyższej jakości.

Jako ZOWER SP. Z O.O., jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb naszych klientów. Choć nie możemy ujawnić wszystkich szczegółów dotyczących naszej pozycji rynkowej czy wartości, które kierują naszą codzienną pracą, możemy zapewnić, że nasze działania zawsze kierowane są dążeniem do doskonałości i innowacyjności.

Nasza historia to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą firmę i codziennie wkładają swoje serce w rozwój każdego aspektu naszej działalności. Wspólnie budujemy lepszą przyszłość, zarówno dla naszej firmy, jak i dla społeczności, w której działamy.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali ZOWER SP. Z O.O. i razem z nami kształtują przyszłość wydobycia i przetwarzania surowców mineralnych.

ZOWER SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZOWER SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZOWER SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZOWER SP. Z O.O.

Siedziba główna w Rybniku

Oddział w Czerwionce-Leszczyny

ZOWER SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
ZOWER SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Głowno
  3. Wodzisław Śląski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZOWER SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Elektromonter-płuczkarz

    • Czerwionka-Leszczyny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w godz. 6-18, 18-6. Wymagane uprawnienia elektryczne. Pierwsza umowa na okres próbny po tym okresie terminowa. zgodnie z Kartą Opisu Stanowiska Pracy do wglądu u pracodawcy. Firma posiada Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, premie uznaniowe, roczne. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: uprawnienia elektryczne
      • Inne wymagania: [Inne] : świadectwo kwalifikacyjne "E" do 20 kV

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 26,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Spawacz-płuczkarz

      Praca w godz. 6-18, 18-6. Wymagane uprawnienia spawalnicze Pierwsza umowa na okres próbny po tym okresie terminowa. zgodnie z Kartą Opisu Stanowiska Pracy do wglądu u pracodawcy. Firma posiada Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, premie uznaniowe, roczne. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

      Wymagania

      • Uprawnienia: aktualne uprawnienia spawalnicze

      Oferujemy

      Praca w godz. 6-18, 18-6. Wymagane uprawnienia spawalnicze Pierwsza umowa na okres próbny po tym okresie terminowa. zgodnie z Kartą Opisu Stanowiska Pracy do wglądu u pracodawcy. Firma posiada Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, premie uznaniowe, roczne. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN

Pracodawcy w Czerwionce-Leszczynach