Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW RÓWNOŚĆ praca

Czersk
spółdzielnia
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW RÓWNOŚĆ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW RÓWNOŚĆ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW RÓWNOŚĆ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW RÓWNOŚĆ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW RÓWNOŚĆ - oferty archiwalne

  • Asystent zarządu

    SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW RÓWNOŚĆ
    • Czersk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      załatwianie spraw związanych z aktualizacją dokumentów organizacyjno-prawnych, prowadzenie korespondencji z kontrahentami zagranicznymi w języku angielskim oraz prowadzenie rozmów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Znajomość pakietu MS Office
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe 2 lata, doświadczenie w komunikowaniu się z klientem zagranicznym, praca w zespole pod presją czasu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowy

    • Czersk

      czynności związane z obsługą działu księgowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: rachunkowość
      • Inne wymagania: mile widziana znajomość programu REWIZOR lub innych programów księgowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
  • Obuwnik

    • Czersk
    • 2 800 zł / mies.

      przygotowanie materiałów i opracowanie elementów obuwia klasyfikacja odpadów,wykonywanie operacji mantażu cholewek

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Czersku