Czy to Twoja firma?

STOLARSTWO ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY ROMAN NAPIERAŁA praca

Czempiń
STOLARSTWO ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY ROMAN NAPIERAŁA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Czempiń
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy STOLARSTWO ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY ROMAN NAPIERAŁA

Praca alert - powiadomienia

Praca STOLARSTWO ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY ROMAN NAPIERAŁA

  • Stolarz lub pomocnik stolarza

    STOLARSTWO ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY ROMAN NAPIERAŁA
    • Czempiń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca STOLARSTWO ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY ROMAN NAPIERAŁA - oferty archiwalne

  • Stolarz

    • Czempiń
    • Zakres obowiązków

      montaż stelaży tapicerskich, montaż ram, tapicerstwo

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Może być osoba do przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Czempiniu