CZELADZKIE WODOCIĄGI SP. Z O. O.

Czy to Twoja firma?

CZELADZKIE WODOCIĄGI sp. z o.o. praca

Czeladź

Jako Czeladzkie Wodociągi, jesteśmy dumą Czeladzi, dostarczając życiodajną wodę i dbając o środowisko poprzez odpowiednie gospodarowanie ściekami. Od 2018 roku, kiedy to nasza historia nabrała nowego wymiaru, nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem innowacji i niezawodności.

Nasza działalność koncentruje się na zbiorowej dostawie wody oraz zbiorowym odprowadzaniu ścieków, co czyni nas kluczowym elementem infrastruktury miasta. Z pasją budujemy i modernizujemy sieci wodociągowo-kanalizacyjne, bo wiemy, że od ich jakości zależy komfort i zdrowie mieszkańców Czeladzi.

W naszej codziennej pracy kierujemy się nowoczesnością – zdalne odczyty wodomierzy to tylko jeden z przykładów, jak technologia może ułatwić życie. Montaż zdrojów wody pitnej oraz wykorzystanie lamp UV Wedeco do uzdatniania wody to nasze odpowiedzi na potrzeby czystej i bezpiecznej wody dla każdego.

Rozumiemy, jak ważna jest bliskość z naszymi klientami, dlatego oferujemy obsługę klienta na najwyższym poziomie, umożliwiając zgłaszanie stanu licznika czy awarii bezpośrednio przez Internetowe Biuro Obsługi Klienta. To nasze okno na świat i sposób na budowanie trwałych relacji.

Innowacje, które wprowadzamy, nie tylko wyróżniają nas na tle konkurencji, ale przede wszystkim przynoszą realne korzyści mieszkańcom. Dzięki zastosowaniu systemów komputerowych usprawniających działalność, jesteśmy w stanie szybciej reagować na potrzeby naszych klientów i zapewniać ciągłość dostaw.

Jesteśmy zobowiązani do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych usług. Wszystko to, by Czeladź mogła pić czystą wodę i żyć w zgodzie z naturą. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla naszego miasta.

CZELADZKIE WODOCIĄGI SP. Z O. O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center praca fizyczna

Oferty pracy CZELADZKIE WODOCIĄGI SP. Z O. O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CZELADZKIE WODOCIĄGI SP. Z O. O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Parking
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa CZELADZKIE WODOCIĄGI SP. Z O. O.

Siedziba główna

CZELADZKIE WODOCIĄGI SP. Z O. O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dąbrowa Górnicza
  2. Katowice
  3. Sosnowiec
  4. Będzin
  5. Warszawa
  6. Kraków
  7. Bielsko-Biała
  8. Lublin
  9. Czeladź
  10. Mysłowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CZELADZKIE WODOCIĄGI SP. Z O. O. - oferty archiwalne

  • STARSZY SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

    • Czeladź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy osobę na stanowisko:
      STARSZY SPECJALISTA
      DS. TECHNICZNYCH

      Zakres obowiązków

      • sprawdzanie dokumentacji technicznej,
      • przygotowywanie do realizacji budowy i remontów wybranych obiektów,
      • uczestnictwo w realizacji zadań inwestycyjnych obcych i własnych, koordynowanie robót,
      • wydawanie warunków technicznych podłączeń do sieci wod.-kan.,
      • sporządzanie kosztorysów na roboty budowlano - montażowe,
      • sporządzanie umów na dostawy, usługi i roboty budowlane we współpracy z Kancelarią Prawną,
      • przygotowywanie wyliczeń do opłat środowiskowych,
      • udział w odbiorach technicznych i końcowych obiektów w zakresie sieci i przyłączy wod.-kan.,
      • uczestniczenie w opracowywaniu rocznych planów zamówień publicznych,
      • uczestniczenie w naradach koordynacyjnych,
      • sporządzanie informacji i sprawozdań z zakresu pracy Działy Technicznego,
      • prowadzenie spraw związanych z udzieleniem zamówień publicznych,
      • uczestniczenie w opracowywaniu rocznych i wieloletnich planów remontów sieci, obiektów
        i inwestycji własnych, opiniowanie i uzgadnianie dokumentacji, pełnienie nadzoru nad wykonawstwem,
      • wykonywanie innych czynności zleconych przez bezpośredniego przełożonego, niezbędnych
        do właściwego funkcjonowania.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku umożliwiającym wykonywanie zadań
        na stanowisku (inżynieria środowiska - specjalność wod.-kan.),
      • doświadczenie zawodowe min 5 lat na stanowisku o zbliżonym zakresie zadań,
      • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel, Word,
      • posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na określonym stanowisku,
      • posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania lub kierowania robotami budowalnymi
        w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń,
      • znajomość Ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę
        i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (tj. Dz.U. z 2020 poz. 2028 ze zm.),
      • znajomość organizacji i zasad funkcjonowania sieci wod.-kan., procedur organizacyjnych,
      • zdolność analitycznego myślenia,
      • komunikatywność, współpraca zespołowa, samodzielność, organizacja pracy własnej,
      • prawo jazdy kat. B,
      • mile widziana znajomość programu Norma PRO, programu AutoCAD oraz znajomość oprogramowania QGIS.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
      • możliwość rozwoju zawodowego.

      Wymagane dokumenty:

      CV z zapisem o treści” zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę
      na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji na stanowisko Starszy Specjalista ds. technicznych”.

      Termin i miejsce składania dokumentów:

      Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny być złożone osobiście w Sekretariacie Czeladzkich Wodociągów Sp. z o.o. , ul. Katowicka 42, 41-250 Czeladź od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30, przesłane pocztą na w/w adres, lub e-mailem na adres: s.piatek@wodociagi.czeladz.pl.

      Pozostałe informacje:

      Pracodawca zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

      Kandydaci, będą informowani telefonicznie, pisemnie lub drogą elektroniczną o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Prosimy o podanie w CV numeru telefonu i/lub adresu poczty elektronicznej, jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną. Dane te nie są obowiązkowe, ale bez nich Pracodawca nie będzie mógł się z Panem/Panią szybko skontaktować.

      Dokumenty aplikacyjne nieodebrane w ciągu trzech miesięcy od daty dostarczenia zostaną komisyjnie zniszczone lub usunięte ze skrzynki e-mailowej.

      W przypadku unieważnienia naboru, złożone dokumenty kandydatów są wydawane ich nadawcom
      albo komisyjnie niszczone/kasowane po upływie trzech miesięcy od daty unieważnienia naboru.

Pracodawcy w Czeladzi