Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HANDLOWO-USŁUGOWE PRZYSZŁOŚĆ S.C. POLAK HENRYK, POLAK JANINA praca

Czeladź
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HANDLOWO-USŁUGOWE PRZYSZŁOŚĆ S.C. POLAK HENRYK, POLAK JANINA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Czeladź
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HANDLOWO-USŁUGOWE PRZYSZŁOŚĆ S.C. POLAK HENRYK, POLAK JANINA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HANDLOWO-USŁUGOWE PRZYSZŁOŚĆ S.C. POLAK HENRYK, POLAK JANINA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HANDLOWO-USŁUGOWE PRZYSZŁOŚĆ S.C. POLAK HENRYK, POLAK JANINA - oferty archiwalne

  • Monter instalacji c.o, wod. - kan. i gaz.

    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HANDLOWO-USŁUGOWE PRZYSZŁOŚĆ S.C. POLAK HENRYK, POLAK JANINA
    • Czeladź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie instalacji wod- kan. , c. o. i gaz, podłączanie kotłów.

      Praca na jedną zmianę w godzinach od 7:00 do 15:00.
      Praca na terenie woj. śląskiego.

      I umowa na okres próbny 3 miesiące.
      II umowa na czas określony 12 miesięcy.
      III umowa na czas nieokreślony.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów zawodowe. Umiejętność spawania gazowego tlen acetylen. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku montera instalacji c.o. , wod.-kan. i gaz. (montera instalacji i urządzeń sanitarnych)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Czeladzi