Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ŚLĄSKIE CENTRUM OCHRONY PRACY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pozostałe badania i analizy techniczne

Oferty pracy ŚLĄSKIE CENTRUM OCHRONY PRACY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

TECHNIK ANALITYK/TECHNIK CHEMIK
Zawód: analityk finansowy   |  Rodzaj: umowa na zastępstwo
Czeladź
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wykonywanie opracowań z pomiarów i przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Pracodawca oferuje umowę o pracę w zastępstwie na min 1,5 roku z możliwością przedłużenia.
Praca na jedną zmianę w godzinach od 7:00 do 15:00.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, techniczne
Inne wymagania:
Wykształcenie min. średnie kierunki np. chemia, biologia, fizyka, matematyka.
Znajomość technik analitycznych.
Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w laboratorium instrumentalnym.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
ŚLĄSKIE CENTRUM OCHRONY PRACY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
41-250 Czeladź
Wojkowicka 21

Pracodawcy z miasta Czeladź