Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. k.

Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sekretarz Czeladź
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Sekretarka medyczna

    • Czeladź
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Przepisywanie z odsłuchu wyników badań z tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

      Praca min. 7 - 8 godzin dziennie na dwie zmiany w godzinach od 8:00 do 15:00 oraz od 13:00 do 20:00). Istnieje możliwość pracy 10 lub 12 godzin dziennie i wtedy przychodzenie do pracy co drugi dzień - do ustalenia a koordynatorem. Praca również w weekendy. Umowa zlecenie do końca roku z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: aktywna obsługa klienta, dobra znajomość obsługi komputera
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : umiejętność szybkiego uczenia się [Umiejętność 1] : szybkie pisanie na klawiaturze komputerowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30 zł brutto za godzinę

Pracodawcy w Czeladzi