Czy to Twoja firma?

ARTUR KALBARCZYK ARTEGO TECHNOLOGIA OBRÓBKI SKRAWANIEM praca

Czekanów

Jesteśmy ARTEGO Technologia Obróbki Skrawaniem, dumna firma rodzinna z głębokimi korzeniami w Ostrów Wielkopolski. Nasza historia sięga 1973 roku, kiedy to nasz zakład mechaniczny rozpoczął swoją działalność. W 2002 roku, zdecydowaliśmy się na przekształcenie i rozwinięcie naszych usług, co zaowocowało powstaniem ARTEGO, marki, która dziś jest synonimem precyzji i jakości w branży mechanicznej i metalowej.

Specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce skrawaniem, wykorzystując do tego celu zaawansowane obrabiarki sterowane numerycznie. Nasz park maszynowy to 40 maszyn CNC, które pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Z dumą zatrudniamy 80 wykwalifikowanych operatorów, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i pasję w tworzenie części do maszyn i pojazdów samochodowych, a także wyposażenia dla branż takich jak medyczna, lotnicza, kolejowa i wiele innych sektorów przemysłowych.

Jesteśmy znani z wysokiej jakości wykonywanych części, co potwierdza nasza specjalna izba pomiarowa, gdzie każdy produkt przechodzi rygorystyczną kontrolę. Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie, gdzie technologia rozwija się w błyskawicznym tempie, nieustanny rozwój i innowacyjność to klucz do sukcesu. Dlatego też nieustannie inwestujemy w nasze maszyny i rozwijamy umiejętności naszego zespołu.

Oprócz obróbki skrawaniem, oferujemy również usługi takie jak obróbka galwaniczna oraz cięcie strumieniem wody i plazmą. Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy firmą, która stoi na solidnych fundamentach finansowych, co potwierdza uzyskana dotacja na kapitał obrotowy. To pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i zapewnienie ciągłości naszych usług.

W ARTEGO, każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy tworzyć wielkie rzeczy.

ARTUR KALBARCZYK ARTEGO TECHNOLOGIA OBRÓBKI SKRAWANIEM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ARTUR KALBARCZYK ARTEGO TECHNOLOGIA OBRÓBKI SKRAWANIEM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARTUR KALBARCZYK ARTEGO TECHNOLOGIA OBRÓBKI SKRAWANIEM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARTUR KALBARCZYK ARTEGO TECHNOLOGIA OBRÓBKI SKRAWANIEM

Siedziba główna

Praca ARTUR KALBARCZYK ARTEGO TECHNOLOGIA OBRÓBKI SKRAWANIEM - oferty archiwalne

  • Operator tokarek cnc

    ARTUR KALBARCZYK ARTEGO TECHNOLOGIA OBRÓBKI SKRAWANIEM
    • Czekanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykształcenie: zawodowe,
      umiejętność czytania rysunku technicznego, posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
      obsługa maszyn CNC.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, umiejętność czytania rysunku technicznego, Obsługa maszyn numerycznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator frezarek cnc

    • Czekanów

      wykształcenie zawodowe,
      umiejętność czytania rysunku technicznego oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
      obsługa maszyn sterowanych numerycznie.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa maszyn numerycznych, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, umiejętność czytania rysunku technicznego

      Oferujemy

Pracodawcy w Czekanowie