Zeta sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Zeta sp. z o.o. praca

Czechowice-Dziedzice

Zeta Sp.z o.o. to firma o polskim kapitale, która od 2002 roku zarządza marketem spożywczym "Dziedzic" w Czechowicach-Dziedzicach.

"Dziedzic" zapewnia szeroki wybór artykułów spożywczych, wśród których wyróżniają się wyroby tradycyjne i regionalne. Oferujemy zawsze świeże pieczywo, warzywa i owoce, nabiał, a także mięso i wędliny. Sklep dysponuje dużym i wygodnym parkingiem. Respektowane są karty płatnicze, bony: Sodexo, Bonus i ChequeDejenury. Przy kasie można doładować telefon komórkowy i zapłacić rachunki. Należymy do Polskiej Sieci Handlowej LEWIATAN.

Zeta sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Zeta sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zeta sp. z o.o.

Mapa Zeta sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Zeta sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • ZETA LEWIATAN (DH DZIEDZIC) - sprzedawca na stoisko mięso-wędliny

    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • DH Dziedzic obecnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku SPRZEDAWCA na stoisku mieso-wędliny

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta
      • przygotowywanie towarów dział mięso-wędliny
      • dbanie o czystość na stoisku
      • pilnownie dat przydatności

      Wymagania

      • Ukończone 18 lat
      • Chęć do pracy, sumienność
      • Dyspozycyjność
      • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy
      • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

      Oferujemy

      • umowę o pracę na cały etat
      • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i powierzonych obowiązków
      • pracę w miłej atmosferze

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach