INTERGOS Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

INTERGOS sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

INTERGOS Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem wyrobów medycznych j.u., rękawic medycznych, materiałów opatrunkowych, środków dezynfekcyjnych oraz producentem pojemników na odpady medyczne. Firma przywiązuje ogromną wagę do profesjonalnego, terminowego i kompleksowego działania w obszarze obsługi klienta.

INTERGOS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Urzędnik Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy INTERGOS Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTERGOS Sp. z o.o.

Firma najczęściej oferuje

  • System premiowy

Mapa INTERGOS Sp. z o.o.

Siedziba główna

INTERGOS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Wrocław
  3. Czechowice-Dziedzice
  4. Częstochowa
  5. Bielsko-Biała
  6. Cieszyn
  7. Gliwice
  8. Kraków
  9. Libiąż
  10. Opole

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca INTERGOS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista w Dziale Handlu INTERGOS Sp. z o.o.

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • sprzedaż wyrobów medycznych jednorazowego użytku klientom Firmy - pozyskiwanie oraz realizacja zamówień mailowych i telefonicznych
      • obsługa posprzedażowa (logistyka dostaw, reklamacje)
      • sporządzanie ofert i wycen szacunkowych
      • pozyskiwanie nowych klientów, budowa własnej bazy klientów
      • realizacja planów i zadań sprzedażowych
      • wizyty handlowe
      • zamawianie towaru u dostawców Firmy i wprowadzanie do systemu dokumentów przyjęcia towaru

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy z klientem, z telemarketingiem włącznie, potwierdzone referencjami (min. 3 lata)

      • pożądane doświadczenie w branży wyrobów medycznych jednorazowego użytku (min. 1 rok)

      • znajomość przepisów prawnych dotyczących wyrobów medycznych

      • biegła obsługa systemów informatycznych procesu sprzedaży

      • praktyczna znajomość języka angielskiego

      • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu długotrwałych relacji

      • zdolności negocjacyjne

      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • umowę o pracę z motywacyjnym systemem premiowym

      • narzędzia do pracy stacjonarnej i zdalnej

      • pracę w Firmie z 30-letnim doświadczeniem w branży i ugruntowaną rynkową pozycją

      • ubezpieczenie zdrowotne

      • dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności świadczenia z ZFRON

Pracodawcy w Bielsku-Białej