HTM Water Jet

Czy to Twoja firma?

HTM Water Jet praca

Czechowice-Dziedzice

HTM Water Jet specjalizuje się w usługach cięcia wysokociśnieniowym strumieniem wody z dodatkiem ścierniwa wykonywanych na sterowanych numerycznie urządzeniach CNC. Technologia ta pozwala na idealne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów, w dowolnej liczbie egzemplarzy, a stworzone dzięki niej produkty nie wymagają dalszej obróbki i nadają się do bezpośredniego wykorzystania bezpośrednio po procesie produkcyjnym.

HTM Water Jet najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy HTM Water Jet

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HTM Water Jet

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HTM Water Jet

Siedziba główna

HTM Water Jet poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Konskie
  5. Kamienna Góra
  6. Łódź
  7. Rzeszów
  8. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca HTM Water Jet - oferty archiwalne

  • Pracownik działu obsługi klienta

    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Zarządzanie dokumentacją,
      • Wystawianie faktur oraz paragonów,
      • Obłsuga terminala płatniczego,
      • Obsługa urządzeń biurowych,
      • Bierzące przeglądy dostaw i wysyłek
      • Sporządzanie dokumentacji przewozowej
      • Przyjmowanie zleceń
      • Wydawanie gotowych zleceń z magazynu
      • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej (karty ulopowe, lista obecności)

      Wymagania

      • Wykształcenie min. średnie
      • Samodzielność, odpowiedzialność
      • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
      • Dobra prezencja i wysoka kultura osobista,
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Pracę w systemie jedno zmianowym 7:30 - 15:30 od poniedziałku do piątku.
      • Stabilne za trunienie oraz umowę na pełny etat.
      • pełne przyuczenie do pracy,
      • Możliwość szybkiego podjęcia pracy.
      • Kursy podnoszące kwalifikacje.
  • Operator WaterJet

    • Poszukujemy operatora maszyny do cięcia wodą WATER JET.

      CV proszę wysyłać na podany adres e-mail.

      Nie udzielamy informacji telefonicznie.

      Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Zakres obowiązków

      Praca na stanowisku "Operator WaterJet" wiąże się z następującymi obowiązkami:

      • przygotowanie materiału do produckji
      • nadzorowanie procesu pracy maszyny
      • umieszczenie gotowych elementów w magazynie,
      • podstawowe prace serwisowe maszyny
      • utrzymanie porządku na terenie zakładu pracy
      • obsługa wózka widłowego
      • obsługa suwnicy

      Wymagania

      • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy
      • Obowiązkowość i samodyscyplina, rzetelność, pracowitość

      Oferujemy

      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
      • Umowę o pracę
      • Wynagrodzenie wypłacane terminowo

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach