Czy to Twoja firma?

Zmechanizowane Roboty Ziemne Marcin Pasionek praca

Czechowice-Dziedzice

Od ponad dekady, "Marcin Pasionek Zmechanizowane Roboty Ziemne" z dumą służy mieszkańcom Krasne-Lasocice i okolic, dostarczając niezawodne usługi ziemne niezbędne do rozpoczęcia każdego solidnego projektu budowlanego. Nasza podróż rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy kształtować krajobraz lokalnego rynku budowlanego.

Specjalizujemy się w szeroko pojętych robotach ziemnych, które są fundamentem każdej budowy. Od przygotowania terenu, przez wykopy, aż po kompleksowe prace związane z fundamentami, nasze usługi są synonimem rzetelności i profesjonalizmu. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Choć nie dysponujemy informacjami pozwalającymi na określenie naszej pozycji rynkowej w liczbach, to nasza reputacja i lojalność klientów mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim nas obdarzają, i z każdym projektem dążymy do jego umocnienia.

Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku, gdzie precyzja, terminowość i bezpieczeństwo są kluczowe. Zdajemy sobie sprawę, że każdy projekt jest inny, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i elastycznością, aby dopasować się do unikalnych wymagań naszych klientów.

W naszej pracy kierujemy się nieznanymi nam bliżej wartościami, ale codzienne działania pokazują, że są to bez wątpienia profesjonalizm, solidność i nieustanne dążenie do doskonałości. Stawiamy na rozwój i innowacje, choć konkretne dane na ten temat nie są nam znane, to nasze działania są najlepszym świadectwem naszego podejścia.

Nie posiadamy informacji na temat międzynarodowej obecności czy certyfikacji, ale nasze lokalne zaangażowanie i skupienie na jakości usług sprawiają, że jesteśmy rozpoznawalni i cenieni w naszym regionie.

W "Marcin Pasionek Zmechanizowane Roboty Ziemne" wiemy, że nasza praca jest podstawą do tworzenia trwałych wartości. Dlatego każdego dnia wkładamy całe nasze serce i umiejętności w to, co robimy, aby zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Zmechanizowane Roboty Ziemne Marcin Pasionek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Zmechanizowane Roboty Ziemne Marcin Pasionek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zmechanizowane Roboty Ziemne Marcin Pasionek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zmechanizowane Roboty Ziemne Marcin Pasionek

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Zmechanizowane Roboty Ziemne Marcin Pasionek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Kęty
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zmechanizowane Roboty Ziemne Marcin Pasionek - oferty archiwalne

  • Operator koparki kołowej

    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • W związku z prowadzoną budową na terenie Czechowic-Dziedzic poszukujemy osób na stanowisko Operator koparki kołowej.

      Ilość stanowisk do obsadzenia: 2

      Więcej informacji pod numerem telefonu: 503-020-791

      Zakres obowiązków

      • obsługa koparki kołowej
      • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu,
      • współpraca z innymi pracownikami,
      • przestrzeganie zasad BHP,
      • odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

      Wymagania

      • uprawnienia na koparkę
      • dyspozycyjności,
      • dbania o powierzony sprzęt
      • doświadczenie będzie dodatkowym atutem,
      • sumienności, rzetelności, odpowiedzialności i zaangażowania.

      Oferujemy

      • prace na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
      • możliwość rozwoju zawodowego,
      • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach