OPTYK KAROLINA s.c. K. Łukasiak- Nowak i S. Nowak

OPTYK KAROLINA s.c. K. Łukasiak- Nowak i S. Nowak najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy OPTYK KAROLINA s.c. K. Łukasiak- Nowak i S. Nowak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPTYK KAROLINA s.c. K. Łukasiak- Nowak i S. Nowak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca OPTYK KAROLINA s.c. K. Łukasiak- Nowak i S. Nowak - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. produktu

    • Wronki
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - doradztwo i obsługa klientów,
      - prowadzenie rejestracji pacjentów do Gabinetu
      Okulistycznego,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: - zatrudnienie na 1/2 etatu (3 dni w tygodniu po 7 godzin), - szczegóły dotyczące pracy podczas spotkania kwalifikacyjnego, - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia indywidualanie,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 do 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Czarnkowie