Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DOMINOWOOD SPÓŁKA AKCYJNA

Przedsiębiorstwo DOMINOWOOD powstało w roku 2002. Podstawową działalnością firmy jest produkcja i sprzedaż drewna klejonego głównie do produkcji okien i drzwi drewnianych.

Obecnie marka DOMINOWOOD jest jednym z głównych liderów w Europie wśród producentów drewnianych kantówek okiennych i drzwiowych.

W 2014 roku firma DOMINOWOOD w sercu Puszczy Knyszyńskiej w miejscowości Czarna Białostocka zrealizowała budowę nowego zakładu produkcyjnego.

Na powierzchni około 20 000 m2 powstał jeden z nowocześniejszych zakładów produkcji „klejonych kantówek okiennych i drzwiowych” w Europie. W zakładzie tym są wytwarzane innowacyjne produkty „WOOD+ EPI GLUE”. Są to klejone warstwowo półfabrykaty do produkcji okien i drzwi z zastosowaniem kleju EPI. Jest to klej wykonany na bazie polimeru emulsji izocjanianowej, którego spoina jest odporna na działanie zmiennych warunków klimatycznych.

Cały proces produkcji realizowany jest przy wykorzystaniu najlepszych na świecie maszyn do obróbki drzewnej – WEINIG, GRECON, DIMTER.

Posiadająca wysokie kwalifikacje załoga oraz najwyższej jakości surowiec drzewny stosowany do produkcji zapewniają bardzo wysoką jakość i trwałość wyrobów. Potokowy system produkcji umożliwia ciągłą kontrolę i ścisłe przestrzeganie ostrych reżimów technologicznych.

Oferty pracy DOMINOWOOD S.A.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Fabryczna 7 / 14
16-020 Czarna Białostocka
województwo podlaskie
powiat białostocki
gmina Czarna Białostocka

Dodatkowe informacje

NIP: 5451804737
REGON: 200400354
KRS: 0000594957

Dyrektor generalny

Wojciech Domin
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 31-12-2015
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Czarna Białostocka