Szkoła Podstawowa w Czaplinku

Szkoła Podstawowa w Czaplinku najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Szkoła Podstawowa w Czaplinku

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa w Czaplinku

Mapa Szkoła Podstawowa w Czaplinku

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa w Czaplinku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie Szkoła Podstawowa w Czaplinku

2.7

Na podstawie 33 oceny z Google.

Nobber

Nobber

"Bardzo dobry poziom edukacji polecam tę szkołę. Razem z księdzem podczas lekcji religii rysowaliśmy Jana Pawła II w dzienniku nauczycielskim *był żółty*"

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Szkoła Podstawowa w Czaplinku - oferty archiwalne

  • Nauczyciel świetlicy szkolnej

    • Czaplinek
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Opieka z dziećmi przebywającymi w świetlicy szkolnej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: opiekuńczo-wychowawcza
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: praca w szkole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Czaplinku