Czy to Twoja firma?

P.P.H.U.ORGANIKA II BOGUMIŁA WOJTAS praca

Czaniec
SPRZEDAŻ DETALICZNA DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH, FARB I SZKŁA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
P.P.H.U.ORGANIKA II BOGUMIŁA WOJTAS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy P.P.H.U.ORGANIKA II BOGUMIŁA WOJTAS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U.ORGANIKA II BOGUMIŁA WOJTAS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.P.H.U.ORGANIKA II BOGUMIŁA WOJTAS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.P.H.U.ORGANIKA II BOGUMIŁA WOJTAS - oferty archiwalne

  • Sprzedawca/magazynier

    P.P.H.U.ORGANIKA II BOGUMIŁA WOJTAS
    • Czaniec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, wydawanie i przyjmowanie towarów, rozwożenie towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera i prawo jazdy kat. B mile widziane. Wynagrodzenie 2800 brutto + premia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie minimalne + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

    • Czaniec

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera i prawo jazdy kat. B mile widziane. Stawka godzinowa 20 zł./ godz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN

Pracodawcy w Czańcu