Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - LESTELLO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma z tradycjami od 1992r.Firma Lestello istnieje na rynku od 1992r. Jesteśmy polskim producentem z polskimi tradycjami, dlatego dla nas najważniejsza jest jakość produktów, a co za tym idzie zadowolenie klienta.Najwyższa jakość

Głównym profilem działalności naszej firmy z długoletnią tradycją jest konfekcjonowanie i produkcja artykułów zbożowych.

Jesteśmy obecnie jedną z wiodących firm zajmujących się produkcją i sprzedażą m.in. wafli, kasz, ryżu, płatków, zbóż ekspandowanych oraz produktów strączkowych na polskim rynku. Nasze produkty są dostępne w niemal każdym regionie kraju, jak również za granicą. Można je spotkać w sieciach handlowych, super i hipermarketach, hurtowniach ogólnospożywczych jak również w małych, przyjaznych sklepikach osiedlowych.

Naszym celem jest bycie przedsiębiorstwem kreatywnym, nowoczesnym i spełniającym wymogi nawet najbardziej wymagających konsumentów. Aby spełnić te oczekiwania nieustannie rozwijamy swoje możliwości unowocześniając park maszynowy, wprowadzając nowy asortyment i opierając produkcję na wysokich standardach jakości (IFS).

Dobieramy wyłącznie wysokiej jakości surowce, współpracując zarówno z międzynarodowymi potentatami zbożowymi jak i również z małymi polskimi formami rodzinnymi. Dzięki temu nasze produkty są pełne wartości odżywczych. Oprócz wysokiej jakości produktów, oferujemy naszym odbiorcom terminowość realizacji zamówień, dogodne rabaty cenowe i upusty – wierząc, że sukces naszych klientów pociąga za sobą sukces naszej firmy.

Oferty pracy Lestello.Sp. z.oo

Lestello.Sp. z.oo

Operator Maszyn/ Kaszarnia

Zawód: pracownik fizyczny Rodzaj: umowa na okres próbny
Lestello.Sp. z.oo
Lestello.Sp. z.oo
Zapewnienie sprawnego przebiegu procesów technologicznych poprzez sprawny nadzór i obsługę maszyn i urządzeń  Dbałość o jakości produktów i zachowanie bezpieczeństwa produkcji ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Cmolas
19-11-2020 POLECANA
od 2600 zł
UoP brutto/mies.

Adres

475
36-105 Cmolas
województwo podkarpackie
powiat kolbuszowski
gmina Cmolas

Dodatkowe informacje

NIP: 8141532967
REGON: 831201985
KRS: 0000084983

Dyrektor generalny

Wiesław Maciej Kosiorowski
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 28-01-2002
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Cmolas