Czy to Twoja firma?

K&K AUTOMATIC MACHINES KOSIOROWSCY SPÓŁKA JAWNA praca

Cmolas
K&K AUTOMATIC MACHINES KOSIOROWSCY SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy K&K AUTOMATIC MACHINES KOSIOROWSCY SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca K&K AUTOMATIC MACHINES KOSIOROWSCY SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracowniczka produkcji - Tarnobrzeg

    Staff In Sp.z.o.o.
    • Tarnobrzeg
    • umowa o pracę tymczasową
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Ślusarz

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Brygadzista - Montaż rusztowań elewacyjnych /Belgia

    MK Job Sp. z o.o.
    • Belgia
    Dodana

K&K AUTOMATIC MACHINES KOSIOROWSCY SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca K&K AUTOMATIC MACHINES KOSIOROWSCY SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    K&K AUTOMATIC MACHINES KOSIOROWSCY SPÓŁKA JAWNA
    • Cmolas
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Składanie maszyn
      Godziny pracy: 07:00-15:00
      Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od doświadczenia i umiejętności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: ślusarz
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz

    • Cmolas

      Spawanie metodą MIG

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Pracodawcy w Cmolasie