Pracodawca - SPRINT LOGISTYKA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

GRUPA SPRINT LOGISTYKA POLSKA to wielokrotnie nagradzany tytułem Gazeli Biznesu oraz Super Gazeli Biznesu, za dynamikę rozwoju pracodawca. Jesteśmy polską firmą transportowo-spedycyjną z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. W chwili obecnej poszukujemy dynamicznych, nie bojących się nowych wyzwań kandydatów.

Oferty pracy Sprint Logistyka Polska Spółka Akcyjna S.K.A.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

SPEDYTOR Krajowy/Międzynarodowy
Spedytor   |  umowa o pracę
Chorzów
Szczegóły
Zakres obowiązków
  • zapewnienie odpowiednich środków transportu do obsługi kontraktów przewozowych,
  • realizacja założonych budżetów,
  • pozyskiwanie zleceń transportowych,
  • zadania związane z obsługą dokumentacji, reklamacji, windykacji itp. realizowane są przez wyspecjalizowane działy wsparcia.
Wymagania
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora,
  • mile widziana znajomość języka obcego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • umiejętności planowania oraz szybkiego podejmowania decyzji.
Tychy
Szczegóły
Wymagania

Adres

ul. Waleriana Łukasińskiego 116
71-215 Szczecin
województwo zachodniopomorskie
powiat Szczecin
gmina Szczecin

Dodatkowe informacje

NIP: 8512841994
REGON: 812641390
KRS: 0000504527
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 07-04-2014
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Cieszyn