Pracodawca - POLMARKET LUCYNA BODAK

POLMARKET EURO SKLEP w Bażanowicach

Oferty pracy POLMARKET

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Kasjer
Kasjer   |  umowa o pracę
Cieszyn
Szczegóły
Zakres obowiązków

Miejsce pracy: Bażanowice, ul. Cieszyńska 48

  • praca na kasie fiskalnej,
  • obsługa terminali płatniczych;
  • przygotowanie dostarczonego towau do sprzedaży (m.in. układanie na półkach);
  • dbanie o higienę i estetykę na stanowsku pracy i w obrębie sklepu.
Wymagania
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność;
  • chęć do pracy;
  • odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym) od poniedziałku do soboty: I zmiana 06:00-14:00; II zmiana 13:30-21:30, niedziela 09:00-18:00 (raz w miesiącu).
Sprzedawca
Sprzedawca   |  umowa o pracę
Cieszyn
Szczegóły

  • profesjonalna obsługa klienta na dziale mięsnym,
  • udzielanie  informacji odnośnie oferty handlowej;
Wymagania

Adres

ul.Cieszyńska 48
43-440 Bażanowice
województwo śląskie
powiat cieszyński
gmina Goleszów

Adres do doręczeń

Dodatkowe informacje

NIP: 5482062946
REGON: 072395092

Profil działalności:

  • 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 46.31.Z - Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw
  • 46.33.Z - Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych
  • 46.34.B - Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych
  • 46.36.Z - Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich
  • 46.37.Z - Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw
  • 46.38.Z - Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki
  • 46.39.Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.25.Z - Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.11.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.76.Z - Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.78.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.89.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
  • 73.11.Z - Działalność agencji reklamowych
  • 73.20.Z - Badanie rynku i opinii publicznej
  • 74.90.Z - Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 77.11.Z - Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z - Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 78.10.Z - Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 78.30.Z - Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 82.19.Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura

Uprawnienia:

  • od 2020-07-01 do 2030-08-31 Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży (wprowadzone przez Urząd Gminy Goleszów)
  • od 2020-07-01 do 2030-08-31 Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży (wprowadzone przez Urząd Gminy Goleszów)
  • od 2020-07-01 do 2030-08-31 Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży (wprowadzone przez Urząd Gminy Goleszów)
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-04-2008
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Cieszyn