Czy to Twoja firma?

Dom Spokojnej Starości w Cieszynie praca

Cieszyn

Witajcie w Domu Spokojnej Starości w Cieszynie, miejscu, gdzie każdy dzień jest pełen troski, wsparcia i profesjonalnej opieki. Nasz dom, położony przy ulicy Adama Mickiewicza, to nie tylko budynek, to przede wszystkim społeczność, która z pasją dba o dobro naszych mieszkańców.

Od momentu, gdy zostaliśmy wpisani do rejestru domów pomocy społecznej przez Wojewodę Śląskiego, nieustannie dążymy do tego, by nasz ośrodek był synonimem bezpieczeństwa i komfortu dla 65 osób, które tutaj mieszkają. Jesteśmy dumni z tego, że jako jednostka organizacyjna Gminy Cieszyn, możemy zapewnić stabilność i pewność jutra naszym podopiecznym.

Nasza oferta to nie tylko miejsce do życia, ale przede wszystkim kompleksowa opieka, która obejmuje terapię zajęciową, fizjoterapię i pracę socjalną. Rozumiemy, jak ważna jest aktywizacja osób starszych, dlatego staramy się, by każdy dzień w naszym domu był pełen pozytywnych wrażeń i możliwości rozwoju.

Jesteśmy placówką przyjazną osobom niepełnosprawnym – nasz dom i ogród są wolne od barier architektonicznych, a podjazdy dla wózków inwalidzkich oraz uchwyty i poręcze to standard, który ułatwia życie naszym mieszkańcom. Dbamy o to, by nasze otoczenie było nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne, co ma ogromne znaczenie dla samopoczucia i komfortu psychicznego.

Inwestujemy w wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny, który jest dostępny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu, w naszej siłowni zewnętrznej. Wierzymy, że zdrowie fizyczne jest kluczem do zachowania niezależności i życiowej energii.

W Domu Spokojnej Starości w Cieszynie każdy mieszkaniec jest traktowany z szacunkiem i empatią. Nasze podejście do opieki to połączenie profesjonalizmu z ciepłem domowego ogniska. Zapraszamy do poznania naszej społeczności – miejsca, gdzie seniorzy żyją pełnią życia, otoczeni troską i zrozumieniem.

Dom Spokojnej Starości w Cieszynie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy Dom Spokojnej Starości w Cieszynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Spokojnej Starości w Cieszynie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Kucharz / Kucharka, Pomoc kuchenna, Kucharka śniadaniowa

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • запрошуємо працівників з України
    Wygasa
  • Inspektor/-ka służby pięter

    Hotel Crystal Mountain*****
    • Wisła
    Dodana

Mapa Dom Spokojnej Starości w Cieszynie

Siedziba główna

Dom Spokojnej Starości w Cieszynie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Dom Spokojnej Starości w Cieszynie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Cieszyn
  2. Katowice
  3. Brenna
  4. Brodnica
  5. Gniezno
  6. Sułkowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dom Spokojnej Starości w Cieszynie - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    • Cieszyn
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      utrzymywanie porządku w domu opieki, sprzątanie pokoi mieszkańców i biur

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie plus dodatek stażowy praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7:00 do 15:00,
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pokojowa

    • Cieszyn

      utrzymywanie porządku w domu opieki, sprzątanie pokoji mieszkańców i biur

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie plus dodatek stażowy praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7:00 do 15:00

Pracodawcy w Cieszynie