Cantoni Motor S.A.

Czy to Twoja firma?

Cantoni Motor S.A. praca

Cieszyn

Spółka Cantoni Motor S.A. należy do grupy Cantoni i zajmuje się eksportem silników elektrycznych i innych komponentów produkowanych przez Spółki wchodzące w skład Grupy. Cantoni Motor S.A. od ponad 50 lat prowadzi handel zagraniczny do przeszło 40 krajów świata.

Cantoni Motor S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Cantoni Motor S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cantoni Motor S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Cantoni Motor S.A.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Kraków
  4. Wrocław
  5. Cieszyn
  6. Poznań
  7. Jastrzębie-Zdrój
  8. Ustroń
  9. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Cantoni Motor S.A. - oferty archiwalne

  • Pracownik działu sprzedaży eksportowej

    • Cieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • opracowanie zapytań, ofert, zamówień i potwierdzeń zamówień
      • utrzymanie bieżących kontaktów roboczych w celu prawidłowej realizacji dostaw
      • obsługa logistyczna kontrahenta zagranicznego

      Wymagania

      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt z klientami
      • mile widziany kolejny język, np. niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski
      • komunikatywność i umiejętność samodzielnego organizowania pracy
      • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w zakresie handlu, obsługi klienta, promocji firmy, marketingu)
      • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość, komunikatywność
      • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej Spółce międzynarodowej o ponad 50-letniej tradycji, znanej na rynkach Europy i Świata
      • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • świadczenia wynikające z Regulaminów wewnętrznych
      • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych i rozwoju
      • dodatkowe ubezpieczenie oraz opiekę medyczną

Pracodawcy w Cieszynie