Czy to Twoja firma?

PREINSTAL ROBOTY INŻYNIERYJNE SYLWIA BUJOK-KLIMCZOK praca

Cieszyn
PREINSTAL ROBOTY INŻYNIERYJNE SYLWIA BUJOK-KLIMCZOK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PREINSTAL ROBOTY INŻYNIERYJNE SYLWIA BUJOK-KLIMCZOK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PREINSTAL ROBOTY INŻYNIERYJNE SYLWIA BUJOK-KLIMCZOK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PREINSTAL ROBOTY INŻYNIERYJNE SYLWIA BUJOK-KLIMCZOK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PREINSTAL ROBOTY INŻYNIERYJNE SYLWIA BUJOK-KLIMCZOK - oferty archiwalne

  • Operator koparki

    PREINSTAL ROBOTY INŻYNIERYJNE SYLWIA BUJOK-KLIMCZOK
    • Czerwionka-Leszczyny
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie wykopów pod sieci wodociągowe, kanalizacji deszczowej, dbałość o maszyny budowlane, bieżące uzupełnianie paliwa, płynów, oleju, regularne smarowanie koparek, zgłaszanie ewentualnych usterek i błędów. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki , Prawo jazdy kat. B, doświadczenie na podobnym stanowisku, gotowość do wyjazdów poza miejsce pracy, badania psychotechniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
  • Pracownik fizyczny

      Wykonywanie prostych prac budowlanych: pomoc przy robotach ziemnych: praca łopatą, praca z zagęszczarką, grodzenie wykopów, dbałość o narzędzia. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 860 PLN

Pracodawcy w Cieszynie