Pracodawca - SILESIA ENTERTAINMENT Sp. z o.o.

Oferty pracy SILESIA ENTERTAINMENT Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Specjalista ds. kontrolingu i finansów
Specjalista ds. finansów   |  umowa o pracę
Cieszyn
Szczegóły

Firma SILESIA ENTERTAINMENT Sp. z o.o. w Cieszynie zatrudni:

Zakres obowiązków
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji,
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • aktywny udział w procesie przygotowania budżetu rocznego i okresowych prognoz,
  • bieżąca kontrola wydatków oraz stopnia realizacji projektów,
  • aktywny udział w projektach związanych z optymalizacją kosztów,
  • optymalizowanie narzędzi służących raportowaniu,
  • udział w sporządzaniu informacji dotyczących działalności Spółki dla Zarządu, Rady Nadzorczej i Zgromadzenia Wspólników,
  • przedstawianie rekomendacji dla Zarządu na bazie analiz,
  • przygotowywanie prezentacji oraz analiz finansowych,
  • przygotowywanie budżetu i planów finansowych (krótko i długoterminowych),
  • terminowe raportowanie wyników finansowych zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami,
  • rozwój procesów raportowania i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie kontrolingu.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne kierunek: ekonomia, rachunkowość, finanse,
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu lub księgowości,
  • wiedza teoretyczna z obszaru rachunkowości zarządczej i finansowej oraz analizy finansowej,
  • umiejętności komunikacyjne - współpraca z osobami z różnych szczebli wewnątrz organizacji,
  • dokładność, skrupulatność, rzetelność w codziennym działaniu,
  • biegła obsługa programu MS Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia, interpretowania wyników i wyciągania wniosków,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność i dokładność, inicjatywa i zaangażowanie.
Analityk biznesowy
Analityk finansowy   |  umowa o pracę
Cieszyn
Szczegóły

Jeśli praca, której szukasz to: wykorzystanie w praktyce Twoich analitycznych zdolności, szansa na rozwój w obszarze strategii i pracy projektowej, a wszystko to w dobrej atmosferze i z wyjątkowymi ludźmi – DOŁĄCZ DO NAS!

  • Planowanie strategii sprzedażowej

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie efektywności sprzedaży

  • Tworzenie budżetów zamówień i kontrola ich realizacji

  • Nadzór nad alokacją zapasu

  • Przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów sprzedaży, zyskowności, marży, rotacji, itp.

  • Prezentowanie danych, raportowanie analizowanych danych

  • Monitorowanie rynku i obowiązujących trendów.

Wymagania
  • Doświadczenie w pracy z raportami i analizą danych

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki z zakresu nauk ścisłych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności logicznego i analitycznego myślenia

  • Znajomość metod statystycznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Silna orientacja na realizację celu

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność organizacji pracy.

Kierownik Działu Obsługi Klienta
Kierownik   |  umowa o pracę
Cieszyn
Szczegóły

  • Zarządzanie zespołem Działu Obsługi Klienta (nadzorowanie pracy, motywowanie, planowanie obsady, szkolenie, audyt, przestrzeganie procedur)

  • Wdrożenie i egzekwowanie Standardu Obsługi Klienta, instrukcji i procedur

  • Merytoryczne wspieranie podległego zespołu

  • Bieżąca optymalizacja Standardów Obsługi Klienta

Wymagania

  • Umiejętność budowania pozytywnej motywacji w zespole oraz wspierania zespołu w realizacji wyznaczonych zadań

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne

  • Umiejętność wyznaczania celów i ich realizacji

  • Doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Dodatkowy atut to znajomość branży e-commerce oraz wiedza o sporcie

SILESIA ENTERTAINMENT Sp. z o.o.
43-400 Cieszyn
Mennicza 1

Pracodawcy z miasta Cieszyn