M.K. ZIELKE SERWIS SKRZYŃ BIEGÓW Spółka Komandytowa

M.K. ZIELKE SERWIS SKRZYŃ BIEGÓW Spółka Komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Mechanik Cieplewo
w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy M.K. ZIELKE SERWIS SKRZYŃ BIEGÓW Spółka Komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca M.K. ZIELKE SERWIS SKRZYŃ BIEGÓW Spółka Komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca M.K. ZIELKE SERWIS SKRZYŃ BIEGÓW Spółka Komandytowa - oferty archiwalne

  • Pomocnik mechanika

    • Cieplewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy naprawie pojazdów. Sprzątanie stanowiska pracy
      Godziny pracy: 7-19

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Cieplewie