Dana.pl Sp. z o.o.

Dana.pl Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło księgowość / ekonomia motoryzacja

Oferty pracy Dana.pl Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dana.pl Sp. z o.o.

  • Szwaczka

    • Cieplewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dana.pl Sp. z o.o.

Siedziba główna w Cieplewie

Dana.pl Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dana.pl Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Szwaczka

    • Cieplewo
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Szycie odzieży roboczej na maszynie. Praca od poniedziałku do piatku w godzinach 6-14.

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku. Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: DO WYNAGRODZENIA DOLICZANA JEST PREMIA.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną