Czy to Twoja firma?

KRUPA YACHTING KAZIMIERZ KRUPA praca

Cieplewo
KRUPA YACHTING KAZIMIERZ KRUPA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Szlifierz Cieplewo
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy KRUPA YACHTING KAZIMIERZ KRUPA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRUPA YACHTING KAZIMIERZ KRUPA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KRUPA YACHTING KAZIMIERZ KRUPA - oferty archiwalne

  • Ślusarz-szlifierz/ 722290

    KRUPA YACHTING KAZIMIERZ KRUPA
    • Cieplewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obróbka skrawaniem aluminium (cięcie, frezowanie, szlifowanie), ręczna obróbka elementów aluminiowych i stalowych, montaż systemów okien (w tym osadzanie szyb), czyszczenie i przygotowanie produktów do sprzedaży, inne prace związane z cyklem produkcyjnym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi frezarki, szlifierki, tokarki, wiertarki, wkrętarki i innych elektronarzędzi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Cieplewie