Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - GOLDEN RULE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy GOLDEN RULE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: inna
Nowa Wieś Wrocławska
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca na hali magazynowej, zbieranie kartonów, sprzątanie, zamiatanie i mycie posadzki, jazda maszyną sprzątającą. Utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym: sprzątanie ramp, koszenie trawy, zamiatanie kostki.
Umowa zlecenie: 3 lata
Ilość godzin w miesiącu około 160
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Inne wymagania:
wykształcenie podstawowe,
Minimum 1 miesiąc doświadczenia w pracy przy sprzątaniu ramp, hali, dyspozycyjność w godzinach od 6 :00 do 22:00, bardzo dobra sprawność fizyczna przy schylaniu się, dźwiganiu, dokładność, punktualność
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
GOLDEN RULE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
05-250 Ciemne
Piłsudskiego 65a

Pracodawcy z miasta Ciemne