Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W CIECHOWIE

Oferty pracy Przedszkole Publiczne w Ciechowie

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Ciechów
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca w grupie z dziećmi w wieku 5 lat,
godziny pracy od 06.00 do 11.30
od 11.30 do 16.30
Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne o kierunku pedagogika przedszkolna , niekaralność
Wynagrodzenie od 2.800 do 4.046 zł brutto
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KONSERWATOR
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Ciechów
Szczegóły
Koszenie trawy , różne małe naprawy ,1/2 etatu
praca w godz. od 8.00 do 12.00 lub godziny do uzgodnienia
Wymagania: wykształcenie zawodowe , mile widziane doświadczenie
Wynagrodzenie od 1.300 zł brutto + dodatek stażowy
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
NIE
WOŹNA ODDZIAŁOWA
Ciechów
Szczegóły
Prace porządkowe w pomieszczeniach przedszkola.Rozdawanie posiłków dla dzieci.
Kontakt z pracodawcą od 28.07.2020r.
Wymagania
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
staż pracy mile widziany
NIE

Adres

ul. Osiedlowa 6
55-300 Ciechów
województwo dolnośląskie
powiat średzki
gmina Środa Śląska

Dodatkowe informacje

NIP: 9131609344
REGON: 02142732800000

Pracodawcy z miasta Ciechów