Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - BAUER PRINT Ciechanów Sp.z o.o., Sp.k.

Oferty pracy BAUER PRINT Ciechanów Sp.z o.o., Sp.k.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

OPERATOR
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: inna
Ciechanów
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca na produkcji jako pomocnik
Praca na umowę zlecenie, trzyzmianowy system czasu pracy,
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Inne wymagania:
wyksztalcenie- zasadnicze zawodowe, średnie.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
OPERATOR
Zawód: operator   |  Rodzaj: umowa o pracę
Ciechanów
Szczegóły
Wymagania
średnie zawodowe, brak
możliwość rozwoju zawodowego - szkolenie operatorskie na linii produkcyjnej
NIE
BAUER PRINT Ciechanów Sp.z o.o., Sp.k.
06-400 Ciechanów
Niechodzka 25

Pracodawcy z miasta Ciechanów

Popularni pracodawcy z województwa: Mazowieckie

Grupa PKF
STRABAG
Collins Resorts
Homeglobal
JDM POLAND
Armatis-lc