Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe Małgorzata Gonta praca

Ciechanów
Biuro Rachunkowe Małgorzata Gonta najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Ciechanów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Biuro Rachunkowe Małgorzata Gonta

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe Małgorzata Gonta

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Biuro Rachunkowe Małgorzata Gonta - oferty archiwalne

  • Księgowy

    Biuro Rachunkowe Małgorzata Gonta
    • Ciechanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa kontrahentów biura rachunkowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Kurs: Księgowości
      • Inne wymagania: [Inne] : mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ciechanowie